Žalos sveikatai registravimas

Sveikata – didžiausias mūsų turtas, kurį tausojame ir saugome. Deja, kartais nutinka, kad sveikata sutrikdoma ne dėl to, jog blogai ja rūpinamės, o todėl, jog kiti asmenys nesilaiko gero elgesio taisyklių ir rūpestingumo principų. Tai apima tiek aplaidų medikų ar įstaigų darbą, kuomet dėl rūpestingumo stokos atliekami netinkami arba neatliekami būtini veiksmai, siekiant išvengti žmonių sveikatos sutrikdymo, tiek ir kriminalinių nusikaltimų metu padarytus sveikatos sutrikdymus.

Užsiimti teisinėmis procedūromis kompensacijai gauti dėl patirtos žalos, kai vis dar stengiatės atsigauti po patirto įvykio, gali būti sunku. Patikėję tai mūsų teisininkų komandai galėsite sutelkti dėmesį prarastos sveikatos atstatymui, kai tuo tarpu mes užsiimsime jums priklausančios kompensacijos klausimais.

Mūsų teikiamos paslaugos susijusios su ikiteisminių veiksmų bei procedūrų atlikimu dėl turtinės ir neturtinės žalos, atsiradusios dėl sveikatos sutrikdymo. Prireikus, galime jus atstovauti ir teisme, prisiteisiant kompensaciją iš žalą padariusio asmens.

Kol negausite išmokos, jums nereikės mokėti už mūsų paslaugas.

Svarbiausia tai, kad kol negausite išmokos iš už žalą atsakingo subjekto, jums nereiks mokėti už teisines paslaugas ikiteisminėje ginčo stadijoje (konsultacijas, pretenzijos parengimą, atstovavimą derybose ir kt.)!