Žalos darbe registravimas

Darbdaviai turi pareigą sukurti tinkamas ir saugias darbo sąlygas kiekvienam darbuotojui, kad neįvyktų nelaimingi atsitikimai darbe, kurių metu patiriami sužalojimai. Tačiau jei vis tik buvote sužalotas nelaimingo atsitikimo darbe metu, galite turėti teisę reikalauti žalos atlyginimo.

Užsiimti teisinėmis procedūromis kompensacijai gauti dėl patirtos žalos, kai vis dar stengiatės atsigauti po patirto įvykio darbe, gali būti sunku. Patikėję tai mūsų teisininkų komandai galėsite sutelkti dėmesį prarastos sveikatos atstatymui, reabilitacijai, kai tuo tarpu mes užsiimsime jums priklausančios kompensacijos klausimais.

Mūsų teikiamos paslaugos susijusios su ikiteisminių veiksmų bei procedūrų atlikimu dėl turtinės ir neturtinės žalos, atsiradusios dėl patirtų sužalojimų darbe, atlyginimo. Prireikus, galime jus atstovauti ir teisme, prisiteisiant kompensaciją iš darbdavio.

Kol negausite išmokos, jums nereikės mokėti už mūsų paslaugas.

Svarbiausia tai, kad kol negausite išmokos iš už žalą atsakingo subjekto, jums nereiks mokėti už teisines paslaugas ikiteisminėje ginčo stadijoje (konsultacijas, pretenzijos parengimą, atstovavimą derybose ir kt.)!